0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Shaqiri në Londër u takua me bursistë të MASH-it që studiojnë në universitetet prestigjioze të kryeqytetit britanik

Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Jeton Shaqiri në kuadër të vizitës në Londër, ku po mbahet Forumi botëror i arsimit – tubimi më i madh ndërkombëtar i ministrave dhe drejtuesve të institucioneve dhe institucioneve arsimore,  ka takuar sot edhe një grup studentësh nga Maqedonia e Veriut, të cilët studiojnë në institucione prestigjioze të arsimit të lartë në Londër me mbështetje financiare të Ministrisë së Arsimit dhe Shkencës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle