0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQSektori civil SQShoqëri SQ

Shaqiri: MSHIA do të ndihmojë komunën e Haraçinës në procesin e digjitalizimit të shërbimeve

Ministri i Shoqërisë Informatike dhe Administratës, Jeton Shaqiri sot ka takuar kryetarin e sapozgjedhur të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle