0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Shaqiri: Mediat do të kenë fokus të veçantë në këtë mandat qeverisës

Tarifa më të ulëta për transmetimet televizive,  edukim mediatik dhe  mjete  për zbulim të shpejtë dhe parandalim të shpërndarjes së lajmeve të rrejshme, siç bëri të ditur Ministria e Shoqërisë Informatike dhe Administratës, janë një pjesë nga fokusi i punës gjatë të gjithë mandatit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle