0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Shaqiri me apel për mësimdhënësit: Nxënësit kanë nevojë për ju për t’i përgatitur për regjistrime dhe maturën që janë e ardhmja e tyre

Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Jeton Shaqiri ju bëri thirrje mësimdhënësve të shkollave fillore dhe të mesme që të vazhdojnë procesin arsimor, sepse është në interesin më të mirë të fëmijëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle