0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Shaqiri: Matematikani Amir Destanov është konfirmim se fëmijëve të talentuar ju nevojitet vullnet personal për sukses dhe mësimdhënës të përkushtuar

Amiri i ri tregoi se asnjë pengesë në jetë nuk mund t'ju ndalojë të dëshironi të keni sukses në atë që doni dhe në atë që do të bëni shumë përpjekje. Neve si përfaqësues të shtetit na mbetet ta mbështesim në luftën e tij personale për arsimin e lartë dhe realizimin e potencialeve, të cilat ai padyshim i posedon, deklaroi ministri i Arsimit dhe Shkencës, Jeton Shaqiri pas takimit me Amir Destanov nga shkolla fillore “ Vëllezërit Ramiz Hamid” dhe nga Qendra ditore për fëmijë në rrugë i cili fitoi çmim në garën “Kanguri”.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle