0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

Shaqiri: Jemi të përkushtuar t’i lëvizim përpara proceset evropiane

Rruga jonë drejtë integrimeve euroatlantike dhe Bashkimit Europian është e pakthyeshme, porositi ministri i Shoqërisë Informatike dhe Administratës, Jeton Shaqiri, përmes një komunikate.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle