0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Shaqiri e mori nga Carovska funksionin e ministrit të Arsimit dhe Shkencës

Jeton Shaqiri sot e mori nga Milla Carovska funksionin e ministrit të Arsimit dhe Shkencës në përbërjen e re të Qeverisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle