0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Shaqiri: Doemos të kujdesemi për sigurinë e njerëzve në hapësirën kibernetike

Ministri i Shoqërisë Informatike dhe Administratës, Jeton Shaqiri ka marrë pjesë në konferencën e 17-të “Е-Society - Democracy in the Digital Age: challenges and opportunities“, e cila u mbajt nën organizimin e fondacionit Metamorfozis.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle