0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Shaqiri: Do të mbështesim maksimalisht krijimin e sektorëve me funksion zbatimin e gjuhëve nëpër institucionet shtetërore

Njëherësh gjej rastin të përgëzoj të gjithë të punësuarit që ndoqën këtë trajnim të rëndësishëm, i cili është më se i nevojshëm për zhvillimin e tyre profesional, tha ministri i Shoqërisë Informatike dhe Administratës, Jeton Shaqiri, i cili sot ishte i ftuar në ceremoninë e ndarjes së certifikatave, për ndjekje të trajnimit për përkthim dhe lektorim nga gjuha maqedonase në gjuhën shqipe dhe nga gjuha shqipe në gjuhën maqedonase, organizuar nga Agjencia e Zbatimit të Gjuhëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle