0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Shaqiri: Digjitalizimi i shërbimeve, proces tejet i rëndësishëm për të ardhmen evropiane të vendit

Ministri Shoqërisë Informatike dhe Administratës (MSHIA), Jeton Shaqiri së bashku me kryetarin e Qytetit të Ohrit, Konstantin Georgieski morën pjesë në hapjen zyrtare të qendrës për shërbime publike – “Një pikë për shërbime”.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle