0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Shaqiri dhe Grujovski i nënshkruan ndryshimet dhe plotësimet e Marrëveshjes kolektive të degëve

Në ambientet e Ministrisë për Shoqëri Informatike dhe Administratë, ministri Jeton Shaqiri sot priti në një takim pune, kryetarin e Sindikatës së punonjësve administrativë, organeve gjyqësore dhe shoqatat e qytetarëve në Republikën e Maqedonisë së Veriut, Peco Grujovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle