0_Magazinë.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Shaqiri: Deri në fund të javës do të ketë vendim për mësimin në gjysmëvjetorin e dytë

Deri në fund të javës në mbledhje të Qeverisë do të sillet vendimi nëse mësimi në gjysmëvjetorin e dytë prej 1 shkurtit do të fillojë me prani fizike apo onlajn, ndërsa MASH-i do të ketë takime me kompetentët në shëndetësi, kumtoi sot ministri i Arsimit dhe Shkencës, Jeton Shaqiri.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle