0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

Shaqiri – Braun: Vazhdon bashkëpunimi me Këshillin Britanik

- Ministri i Arsimit dhe Shkencës Jeton Shaqiri dhe drejtori i Këshillit Britanik, Piter Braun, sot realizuan takim në të cilin diskutuan për planet dhe idetë për projektet që do të realizohen në periudhën e ardhshme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle