0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQSektori civil SQShoqëri SQ

Shahpaska u takua me përfaqësuesit e koalicionit “Ndryshojmë”: Kërkesat e personave me aftësi të kufizuara jaë edhe prioriteti ynë, së bashku punojmë në realizimin e tyre

Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, Jagoda Shahpaska sot u takua me përfaqësuesit e koalicionit "Ndryshojmë" me të cilët bisedoi për kërkesat e tyre në drejtim të përmirësimit dhe avancimit të situatës së personave me aftësi të kufizuara.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle