0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Shahpaska u dhuroi pako fëmijëve nga Shtëpia e vogël në grup në Kapishtec

Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale Jagoda Shahpaska, në prag të festave të Vitit të Ri, sot u shoqërua me fëmijët e Shtëpisë së vogël në grup në Kapishtec të Shkupit, e cila funksionon në kuadër të Entit të posaçëm - Demir Kapi, kumtoi MPPS-ja.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle