0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Shahpaska u bën thirrje qytetarëve që t’i përdorin masat aktive të Planit Operativ për të rritur aktivitetin në tregun e punës

Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale Jagoda Shahpaska, gjatë vizitës së sotme në Krushevë, u bëri thirrje qytetarëve që të përfshihen dhe t'i shfrytëzojnë masat aktive të Planit operativ, me qëllim uljen e papunësisë në llogari të rritjes së aktivitetit të tregut të punës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle