0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Shahpaska: Të respektohet Ligji për siguri dhe shëndet gjatë punës

Në kushte të temperaturave të larta të ditës dhe në situatë kur shteti po hyn në të ashtuquajturën fazë të portokalltë, duhet të respektohet Ligji për siguri dhe shëdnet gjatë punës, deklaroi ministrja e Punës dhe Politikë Sociale, Jagoda Shahpaska.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle