0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Shahpaska: Situata me Kovid-19 në çerdhet mbetet stabile

Në shtatë ditët e fundit janë regjistruar pesë fëmijë të sapo infektuar në çerdhe dhe 21 të punësuar, që tregon se gjendja me pandeminë kovid në çerdhe është stabile dhe se ata janë vend i sigurt për përkujdesje të fëmijëve nga mosha zero deri në gjashtë vjeç, tha ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, Jagoda Shahpaska.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle