0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Shahpaska: Shtëpitë e vogla në grupe janë konfirmim për suksesin e reformës sociale

Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, Jagoda Shahpaska sot vizitoi një shtëpi të vogël në grup në kuadër të institucionit “25 Maji”. Shtëpitë e tilla të vogla në grupe, sipas Shahpaskës, janë konfirmim për suksesin e reformës me të cilën tërësisht është i ndryshuar kujdesi institucional për fëmijët me probleme edukativo-sociale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle