Politikë SQShoqëri SQ

Shahpaska-Sahakjan: Puna e investuar dhe bashkëpunimi i shkëlqyeshëm ishin parakushte për sukses të projekteve të përbashkëta

Ministrja për Punë dhe Politikë Sociale Jagoda Shahpaska në takimin e sotëm me përfaqësuesen e UNDP-së në Maqedoninë e Veriut Narine Sahakjan, bisedoi për bashkëpunimin e tyre të deritanishëm, me çka nënvizoi se mbështetja që MPPS-ja me vite e ka marrë nga UNDP-ja është shumë e rëndësishme, veçanërisht në kohën e pandemisë së Kovid-19.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle