0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQSektori civil SQ

Shahpaska: Puna profesionale dhe e përkushtuar me personat me aftësi të kufizuara është jashtëzakonisht e rëndësishme në rehabilitimin e tyre

Puna profesionale dhe e përkushtuar me personat me aftësi të kufizuara është jashtëzakonisht e rëndësishme në procesin e rehabilitimit të tyre dhe përmirësimit të shëndetit mendor dhe fizik, shkroi sot pasdite ministrja e Punës dhe Politikës Sociale Jagoda Shahpaska në Fejsbuk.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle