0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Shahpaska pret që deri në fund të këtij muaji të miratohen ndryshimet në Ligjin për falimentuesit

Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale Jagoda Shahpaska pret që deputetët të votojnë për ndryshimet në Ligjin për falimentuesit para se të shkojnë në pushime vjetore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle