0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Shahpaska pjesë e mbledhjes ministrore për Programin e ri për reforma ekonomike 2022-2024

Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, Jagoda Shahpaska sot mori pjesë në mbledhjen ministrore të organizuar nga Ministria e Financave. Në mbledhje është diskutuar për masat e propozuara reformuese në Programin e ri për reforma ekonomike (PER) 2022-2024.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle