0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Shahpaska – Pejçinoviq Buriq: Përmes politikave sistematike kundër diskriminimit dhe dhunës ndaj grave

Në korniza të Konferencës Ndërkombëtare për gratë rome që po mbahet në Këshillin e Evropës në Strasburg, ministrja e Punës dhe Politikës Sociale Jagoda Shahpaska kishte takim me sekretaren e Përgjithshme të Këshillit të Evropës Marija Pejçinoviq Buriq, informojnë nga Ministria për Punë dhe Politikë Sociale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle