0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Shahpaska në Tiranë: Përmes politikave rinore e ulëm papunësinë e të rinjve prej 43,2 në 28,3 për qind

Përmes Garancës rimore dhe politikave të tjera rinore e ulëm papunësinë tek të rinjtë prej 43,2 në 28,3 për qind, kumtoi sot ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, pagoda Shahpaska në fjalimin në Forumin e 7-të për ndërlidhje, që po mbahet në Tiranë nën moton “Së bashku ndërtojmë Ballkan më të mirë”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle