0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Shahpaska në takim me Rene Shlee, drejtorin e ri të Fondacionit Fridrih Ebert në vend

Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, Jagoda Shahpaska sot mbajti takim me drejtorin e sapozgjedhur të Fondacionit Fridrih Ebert (FES) në Republikën e Maqedonisë së Veriut, Rene Shlee.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle