0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Shahpaska: me Ligjin për ditën e diel ditë jopune i avancojmë të drejtat e punëtorëve

Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale në intervistën e sotme për "Brifingun e mëngjesit" vlerësoi se me vendimin e ri ligjor, që parasheh dita e diel të jetë ditë pushimi, avancohen të drejtat e punëtorëve që është parakusht për një punëtor të motivuar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle