0_Web_Aktuale SQBiznes SQEkonomi SQShoqëri SQ

Shahpaska: Me ligjin e ri për marrëdhënie pune, shkurtohet kohëzgjatja e kontratave për kohë të caktuar

Ministrja për Punë dhe Politikë Sociale Jagoda Shahpaska sot deklaroi se pret nga deputetet sa më shpejtë të sjellin zgjidhjen ligjore me të cilën mundëson dita e diel të jetë ditë jo-pune sepse, siç tha, është në dobi të të gjithë qytetarëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle