0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Shahpaska: Ligji i ri për marrëdhënie pune ofron zgjidhje moderne në interes të punëtorëve

Ligji i ri për marrëdhënie pune do të ofrojë zgjidhje moderne që janë në interes të punëtorëve, shkruan ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, Jagoda Shahpaska.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle