0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Shahpaska: Kemi arritur shumë, për të dielën si ditë jo pune dhe për aplikacionin për personat e verbër jam shumë krenare

Ministria e Punës dhe Politikës Sociale është një departament me sfida të shumta, që e bënë edhe më të madhe pandeminë Kovid-19 dhe për këtë arsye përgjegjësia ime ishte edhe më e madhe për t'iu përgjigjur sfidave në mënyrën e duhur. dhe me kohë për të adresuar nevojat e qytetarëve, vlerësoi ministrja e Punës dhe Politikës Sociale Jagoda Shahpaska në fjalimin e saj përmes rrjeteve sociale, duke përmbledhur disa nga projektet e mandatit të saj.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle