0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Shahpaska-Gallouej: Përmirësimi i pozitës së romëve është prioritet i përbashkët

Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, Jagoda Shahpaska, sot në takim me ambasadoren e Mbretërisë së Bashkuar në vend, Rejçel Gallouej, ka biseduar për projektet aktuale të Ministrisë, me theks të veçantë në projektet lidhur me ndihmën dhe riintegrimin e romëve në kovid krizën.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle