0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Shahpaska: E shënojmë Ditën ndërkombëtare të personave me aftësi të kufizuar, por përfshirja e tyre në shoqëri është përditshmëria jonë

Të gjithë së bashku duhet ta ngremë vetëdijen dhe të kuptojmë dallueshmërinë e personave me aftësi të kufizuar, sepse çdo njeri është i rëndësishëm, porositi ministrja për Punë dhe Politikë Sociale Jagoda Shahpaska në Ditën ndërkombëtare të personave me aftësi të kufizuar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle