0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Shahpaska: Deri në nëntor është realizuar 85 për qind e Planit operativ të programeve aktive dhe masave për punësim

Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, Jagoda Shahpaska sot pati takim pune me drejtorin e Agjencisë për Punësim të Maqedonisë së Veriut, Abdush Demiri në të cilin u prezentua një raport për realizimin e Planit operativ të programeve aktive dhe masave për punësim për këtë vit, informoi Ministria e Punës dhe Politikës Sociale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle