0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Shahpaska: Deputetët e opozitës të mos i bllokojnë ndryshimet ligjore që dita e diel të jetë ditë për pushim

Deputetët e opozitës duhet të tregojnë ndërgjegje për të drejtat e punëtorëve dhe ta ndërprejnë bllokadën që të krijohen kushte nëpër procedurë kuvendore që të miratohet Propozim-ligj për ditën e diel si ditë jo pune, thotë ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, Jagoda Shahpaska.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle