0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQ

Shahpaska – Cigler Kralj: Sllovenia është mbështetëse e eurointegrimi të Maqedonisë së Veriut

Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, Jagoda Shahpaska, dje në Takimin e dytë ministror për punësim dhe çështje sociale mes BE-së dhe Ballkanit Perëndimor, që u mbajt në Bërdo afër Kranjit, pati takim joformal me ministrin e Punës, Familjes, Punëve Sociale dhe Mundësive të Barabarta të Republikës së Sllovenisë, Janez Cigler Kralj.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle