0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Shahpaska – Bengtsson: Ekipet mobile për parandalim të tregtisë me njerëz janë shembull pozitiv të pranuar edhe nga shtetet tjera në rajon

Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale Jagoda Shahpaska sot u takua me  ambasadoren suedeze në Republikën e Maqedonisë së Veriut, Kristin Forsgren Bengtsson.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle