Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Shahin: Kina mund të kontribuojë për zhvillimin e Afganistanit

Zëdhënësi I talebanëve, Suhail Shahin për televizionin kinez CGTN (China Global Television Network) deklaroi se Kina mund të ketë rol konstruktiv në pajtimin në Afganistan dhe në ripërtëritjen e vendit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle