0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQPolitikë SQ

Shada Islam për MIA-n: Është koha për debat të vështirë por të sinqertë mes BE-së dhe Ballkanit Perëndimor

Shada Islam, njëra nga gratë më me ndikim në qarqet e Brukselit dhe eksperte shumëvjeçare e politikës së jashtme të BE-së, në bisedën për MIA-n u përqendrua në vizitën e kryetares së Komisionit Evropian në Ballkanin Perëndimor, të ardhmen e zgjerimit dhe sfidat e mëdha me të cilat përballet Komisioni Evropian.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle