0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

SHA EMV: Ngrohje do të ketë, gaz dhe energji për ngrohje janë siguruar me kohë për gjithë dhjetorin

- Dërgesa e energjisë për ngrohje po zhvillohet pandërprerë dhe ashtu do të vazhdojë edhe gjatë periudhës së ardhshme. Për muajin dhjetor është siguruar gaz natyror nga Makpetrol prom - gaz dhe energji e ngrohjes nga TE-TO, informoi SHA EMV.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle