0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

SHA EMV: “Micubishi” i interesuar për ndërtimin e termocentralit me gaz prej 250 MW në REK Manastir

- Një delegacion i prodhuesit japonez "Micubishi" i vizitoi SHA EMV dhe Filialin REK Manastir me qëllim të hetimit të mundësive për ndërtim të termocentralit me gaz me fuqi prej 250 MW në rrethin e REK Manastir, njoftoi SHA Elektranat e Maqedonisë së Veriut.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle