0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQMakedonija.Slajder SQ

SHA EMV ditën e kaluar i ka plotësuar nevojat e amvisërive dhe konsumatorëve të vegjël

SHA EMV dje ka prodhuar 12.636 megavat orë energji elektrike, duke i plotësuar tërësisht nevojat e amvisërive dhe konsumatorëve të vegjël.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle