Botë SQBotë.Portal SQ

Serverët e Netfliks “u rrëzuan” për disa orë

Serverët e Netfliks nuk punuan për disa orë, gjë që shkaktoi ndërprerje të platformës për mijëra përdorues në SHBA, Kanada, Evropë dhe Kinë. Pas disa orësh problemi u zgjidhë nga platforma e njohur për “video sipas kërkesës”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle