0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Sërish valë e nxehtë, nga mesi i javës së ardhshme deri 41 gradë

DPHM palajmëron periudhë të motit kryesisht stabil dhe shumë të nxehtë me rritje të temperaturave ditore. Siç informon, pritet të jetë veçanërisht nxehtë nga mesi i javës së ardhshme kur në disa vende do të jetë 40 gradë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle