0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBotë SQBotë.Portal SQ

Sërish të shtëna në SHBA: Tre të vrarë në Ajova, dy të lënduar në sulmin gjatë funeralit në Viskonsin

Një burrë qëlloi për vdekje dy gra në një parking para një kishe në shtetin  Ajova dje dhe më pas kreu vetëvrasje, njoftoi policia, duke shtuar tre viktima të tjera në serinë e të shtënave që tronditën SHBA-në këto ditë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle