0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Seri tërmetesh sot midis Lerinit dhe Manastirit, më i fuqishmi 3 ballë sipas Rihterit

Një seri tërmetesh në Greqi, në zonën kufitare midis Manastirit dhe Lerinit, me epiqendër 120 kilometra në jug të Shkupit, regjistroi sot Observatori sizmologjik pranë Fakultetit matematiko-natyror në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle