0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Sergej Samsonenko dëshmoi në “Parcelat në Vodno”

Biznesmeni rus dhe konsulli i nderit i Rusisë në Manastir, Sergej Samsoneko, dëshmoi në seancën e sotme për rastin "Parcelat në Vodno", duke theksuar se gruaja e tij është pronare e kompanisë "Lajv Ker centar", e cila ka në pronësi një parcelë prej 10.000 metrash katrorë, e blerë nga Jordan Kamçev.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle