Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Serbia u harmonizua me sanksionet e BE-së drejt Bjellorusisë në lidhje me pushtimin e Ukrainës

- Serbia u harmonizua me sanksionet e vendosura nga Bashkimi Evropian drejt Bjellorusisë në prill të këtij viti për shkak të "situatës në Bjellorusi dhe përfshirjes së Bjellorusisë në pushtimin rus të Ukrainës", shkruan portali European Western Balkans (EWB).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle