Botë SQBotë.Portal SQ

Senati amerikan miratoi rezolutë për mbështetjen e Ukrainës

 Senati amerikan miratoi rezolutë me të cilën shprehet mbështetje për pavarësinë e Ukrainës dhe paralajmërohet për një mundësi nga agresioni rus mbi vendin.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle