0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKorrespondentë MaqedoniKultura.Slajder SQKulturë SQKulturë.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Seminari i pesëmbëdhjetë ndërkombëtar i albanologjisë mbahet në Universitetin e Tetovës

Në Universitetin e Tetovës sot filloi Seminari i pesëmbëdhjetë ndërkombëtar i albanologjisë. Në rektorat u bë hapja solemne, pas çka pjesëmarrësit nga një numër i madh i institucioneve arsimore dhe shkencore u ndanë në grupe për pjesën punuese të seminarit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle