0_Maqedoni.Portal SQKulturë SQKulturë.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Seladin Xhezairi mori çmimin e karrierës “Vangjush Gambeta” në Tiranë

Gazetari i njohur Seladin Xhezairi, ka marrë çmimin e karrierës “Vangjush Gambeta” nga Unioni i Gazetarëve Shqiptarë (UGSH).  Bashkë me Xhezairin çmimin e karrierës e mori edhe Ilva Tare, gazetare e njohur nga Shqipëria. Ngjarja u zhvillua në Tiranë në praninë e kryetares së Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, Lindita Nikolla, përfaqësuesve të përfaqësive diplomatike në Shqipëri dhe gazetarëve nga Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia e Veriut.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle